Usługi dodatkowe

Aranżacje

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem placówek oświatowych. Zakup naszych produktów to gwarancja satysfakcji i zadowolenia. W Zakładce Inspiracje / Aranżacje znajdą Państwo przykładowe aranżacje sal. Wyposażenie można zakupić w całości bądź tylko wybrane elementy, inspirując się naszymi propozycjami.

Chętnie przygotujemy również wizualizacje sal zgodnie z indywidualnymi pomysłami i potrzebami, aby móc sprostać Państwa oczekiwaniom. Mamy duże doświadczenie w wyposażaniu placówek, dlatego służymy radą i pomocą w aranżacji przestrzeni.
Każdą salę aranżujemy w sposób innowacyjny i wyjątkowy z zachowaniem wszelkich standardów i wymogów.

Poniżej przedstawiamy, w jaki sposób mogą Państwo uzyskać wsparcie podczas wyposażania pomieszczeń:

• Telefon/e-mail do Konsultanta lub Biura Obsługi Klienta
    • Umówienie się na spotkanie
  • Wizyta Konsultanta
    • Wybór asortymentu z katalogu
    • Przekazanie rzutów lub zdjęć pomieszczeń z dokładnymi wymiarami
  • Przekazanie gotowej wizualizacji
    • Nasz Konsultant przedstawi Państwu naszą wizualizację i wycenę produktów
  • Realizacja zamówienia
    • Po zaakceptowaniu przez Państwa aranżacji przystąpimy do realizacji zamówienia

Szkolenia dodatkowe

Chętnie zorganizujemy specjalnie dla Państwa szkolenie o tematyce związanej z wykorzystaniem naszych pomocy edukacyjnych, materiałów plastycznych.
Po zebraniu przez Państwa grupy minimum 25 osób ustalimy termin i miejsce szkolenia/ warsztatu. Nasi pracownicy profesjonalnie przygotują szkolenie odpowiadając na potrzeby uczestników. Jest również możliwość uzyskania certyfikatów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą szkoleń, zapraszamy do kontaktu z Działem Marketingu:
Tel. 504 185 351, 603 708 088, 42 203 49 35, 42 203 49 84
marketing@mojebambino.pl

Agnieszka Skorodzień – z-ca dyrektora ds. marketingu
a.skorodzien@mojebambino.pl

Montaż

W przypadku zakupu naszych mebli, placów zabaw, sprzętów multimedialnych możemy zaproponować montaż.

Meble
Posiadamy kilka ekip montażowych, które mają duże doświadczenie w montażu mebli. Nasi pracownicy zmontują wyposażenie szybko, dokładnie i profesjonalnie. Montaż mebli podlega dodatkowej opłacie.

Jeśli będą Państwo zainteresowani usługą montażu mebli, prosimy o taką informację podczas składania zamówienia.

Place zabaw
Cena elementów placów zabaw obejmuje koszt montażu. Jedynie cena nawierzchni bezpiecznej nie zawiera kosztów montażu, gdyż zależą one od kilku czynników. Koszt montażu nawierzchni ustalany jest indywidualnie.

Sprzęt multimedialny
Możemy zaoferować Państwu usługę montażu zamówionych sprzętów multimedialnych, która podlega dodatkowej opłacie.